دنیای عکس

عکس و اس ام اس و اخبار جالب روز

سیبل جان Sibel Can

+ نوشته شده در  ۸۹/۰۱/۳۱ساعت 20  توسط يوسف  | 

ابرو گوندش Ebru Gundesh

 

Msm-ebru.jpg

اِبرو گوندش Ebru Gündeş یکی از خوانندگان ترکیه است.

اِبرو گوندش در ۱۲ اکتبر ۱۹۷۴ در استانبول به دنیا آمد. پس از تحصیل در مدرسه ابتدایی در آنکارا و نقل مکان به همراه خانواده اش به استانبول، به علت مسائل مادی مجبور به ترک تحصیل می‌شود. کیفیت صدای او از همان دوران نوجوانی کشف شد. روزی یکی از بستگانش، او و مادرش را به شرکت موزیک Raks Neşe Müzik به مدیریت Neşe Demirkat بردند. Neşe Demirkat اعلام کرد می‌خواهد صدای اِبرو را به عنوان یک صدای باشکوه و زیبا به همه معرفی کند. آن شرکت چون در آن زمان هنوز تشکیل نشده بود برای ضبط صدای اِبرو، او را به دو تهیه کننده معروف، آقای Selçuk Tekay و آقای Koral Sarıtaş معرفی کرد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ۸۹/۰۱/۳۱ساعت 20  توسط يوسف  | 

معزز ارسوی

مُعزِز اَرسوی (به ترکی: Muazzez Ersoy) از خوانندگان ترکیه است.

«ارسوی» در زبان ترکی ترکیه یعنی از «تبار جوانمرد». معزز ارسوی در ۹ اگوست سال ۱۹۵۸ در استانبول به دنیا امد و پس از گذراندن دوران کودکی و در حین ورود به دوران نوجوانی و جوانی و به تشویق مادر خود به موسیقی گرایش یافت و پس از سال‌ها تلاش توانست با اولین البوم خود به نام muazzez ersoy هنر خود را در موسیقی ارائه دهد

او به همراه عزت یلدیزهان برنامه‌ای ویژه در تلویزیون ترکیه دارند.

معزز ارسوی در 19 اگوست 1958 در محله قاسم پاشا در شهر استانبول متولد شد. وی از کودکی با تشویق مادرش به موسیقی علاقمند شد. معزز ارسوی از مشهورترین خوانندگان صاحب سبک در ترکیه است. وی در ترکیه بمناسبت آلبومهای دوازده گانه مشهور خود بنام نوستالژی NOSTALJI به لقب NOSTALJI KRALICESI یعنی ملکه نوستالژی مشهور است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  ۸۹/۰۱/۳۱ساعت 20  توسط يوسف  |